EN
EN
ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER KATALOGLAR GÜNCEL SATIŞ NOKTALARI İLETİŞİM
1987 ' den günümüze...
 
Kuruluşundan bu yana ülke ekonomisine değer katan üretimler ve ihracatlar  yapan Cömert Merdiven, 1987 yılında kurulmuş olup merdiven üretim ve ticareti alanlarında hizmete başlamıştır. 
 
Cömert Merdiven sektörün lideri konumunda, sahip olduğu saygınlık ve marka imajı ile büyük bir ticari güce sahiptir.
 
Bunun yanı sıra Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde kendi faaliyet alanında büyümüş ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli bir güç haline gelmiştir.
 
Cömert Merdiven birçok kıtaya yaptığı ihracatlar ile de dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.
 
 
Sektörde istenilen tüm çözümler...
 
Cömert merdiven sektörde istenilen tüm merdiven çeşitlerini üretebilmektedir. 
 
Dünyadaki en son teknoloji ile üretilmekte ve gerek model gerekse kullanılan tüm parçalar patentlidir.
 
Cömert merdiven ürettiği tüm ürünlerle birlikte, sektörde  yenilikçi yaklaşım ile küresel arenada lider konumundadır. 
 
Cömert merdiven risk yönetimi, strateji, üretim, ürün geliştirme işlevlerinin koordine edilmesinin  yanı sıra topluluk içinde yarattığı güven verici ve destekleyici rolüyle çalışanlarına ve müşterilerine sağlanan değerin artırılmasını amaçlamaktadır.
 
Bu zamana dek öncelikli olarak kalite, güven ve memnuniyet üçlemesine verdiği önemle müşteri ve ürün portföyünü genişletmiş; ardından da verdiği hizmeti, hem nitelik hem de nicelik olarak çok daha geniş bir alana yaymıştır. 
 
Cömert Merdiven ileri seviye teknoloji kullanımı, Ar-Ge çalışmaları ve yetkin kadrosu ile müşterileri  için tam anlamıyla bir çözüm ve gelişim kimliğine ulaşmıştır.
 
 
Dünyada merdiven teknolojisine öncülük ediyoruz.
 
Dünyada devamlı olarak merdiven teknolojisine öncülük eden Cömert Merdiven kısa ve uzun vadede merdiven sektörüne yatırım yapmaya devam etmektedir.  
 
Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Cömert Merdiven, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalayabilen ve bunu istikrarlı şekilde devam ettirmeyi hedefleyen prestijli bir firmadır. 
 
Kalitede, hizmette ve bayi ilişkilerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğu bu imajı korumak ana hedefidir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiği  alanda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkeleridir.